Akce a zábava v Harrachově

NADPIS TEXTU

Váš text začíná právě zde. Klikněte a můžete začít psát. Quae ab illo inventore veritatis et quasi architecto beatae vitae dicta sunt explicabo nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut.

Ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia consequuntur magni dolores eos qui ratione voluptatem sequi nesciunt neque porro quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit sed quia non numquam eius modi tempora incidunt ut labore et dolore magnam aliquam quaerat voluptatem ut enim ad minima veniam quis nostrum exercitationem ullam corporis suscipit.

Zábava na Silvestra - sjezd s pochodněmi !

Přijďte se podívat na pěkný zážitek, který Vás naladí před Silvestrovským veselím. Na sjezdovce Červená II můžete sledovat od 18.00 hod. sjezd lyžařských instruktorů s hořícími pochodněmi. 

Zajímavou podívanou můžete sledovat i z centra města a nejlépe bude k vidění u lyžařského vleku Osvětlanka. 


 

Vánoční trhy v Harrachově

Kdo bude trávit svátky v Harrachově, pro toho bude krásným zpestřením pobytu návštěva Krakonošových trhů v Harrachově. 

Od 27.12.2019 až do 1.1.2020 budete moci zakoupit dárky nebo se jen pokochat krásnými dekoracemi z keramiky, skla a ze dřeva..  Při procházce Vás zahřeje vánoční punč a ochutnat můžete i místní dobroty.

Rozsvícení VÁNOČNÍHO STROMU

Krásné nedělní odpoledne můžete strávit v Harrachově u rozsvícení Vánočního stromku. Potkáte tam samozřejmě k Krakonoše a dohlížet na celou akci budou i andělé. Ochutnat můžete cukroví místních hospodyněk a svařák.Vás na celé akci pěkně zahřeje.

 Nebude zde chybět ani prodej vánočního zboží a betlém.

Hasičský táborák  


Již po několikáté pro Vás připravil Sbor dobrovolných hasičů v Harrachově HASIČSKÝ TÁBORÁK.
Akce se koná 14.9.2019 od 18.00 hod.
NOVA CUP v Harrachově

Cyklistický závod v Harrachově  již 14. 9. 2019 NOVA CUP. 

Pro výherce jsou připraveny opravdu hodnotné ceny (kola, elektronika...., tyto ceny jsou připraveny i pro děti).

V tento den se mohou návštěvníci těšit i na program pro děti, tombolu, Dominika Haška a všeobecně hezkou sportovní atmosféru