Akce a zábava v Harrachově

Slavnostní otevření rybníčků v Harrachově 11.7.2020 od 13.00 hodin

Po velké revitalizaci rybníčků u naučné stezky Rybárna budou slavnostně rybníčky otevřeny. Revitalizace započala před pěti lety a k jejímu zdárnému dokončení se bude konat 11.7.2020 od 13 hodin slavnostní akce pro děti i dospělé. Děti mohou přijít v maskách, bude se zde soutěžit o nejhezčí vílu a vodníka. pro dospěláky je připraveno první pivo zdarma a bude zde také zajištěno občerstvení s grilováním ryb.

.

Příjezd Krakonoše 21.3.2020


Letošní již 74. ročník vítání jara příjezdem Krakonoše můžete zažít v sobotu 21.3.2020. Akce bude mít jako každoročně bohatý doprovodný program, který se uskuteční u dolní stanice lanové dráhy Delta. Průvod v maskách bude začínat u hotelu Karolína a jako každoročně doprovází pána hor Krakonoše po celou cestu Harrachovem.

Zábava na Silvestra - sjezd s pochodněmi !

Přijďte se podívat na pěkný zážitek, který Vás naladí před Silvestrovským veselím. Na sjezdovce Červená II můžete sledovat od 18.00 hod. sjezd lyžařských instruktorů s hořícími pochodněmi. 

Zajímavou podívanou můžete sledovat i z centra města a nejlépe bude k vidění u lyžařského vleku Osvětlanka. 


 

Vánoční trhy v Harrachově

Kdo bude trávit svátky v Harrachově, pro toho bude krásným zpestřením pobytu návštěva Krakonošových trhů v Harrachově. 

Od 27.12.2019 až do 1.1.2020 budete moci zakoupit dárky nebo se jen pokochat krásnými dekoracemi z keramiky, skla a ze dřeva..  Při procházce Vás zahřeje vánoční punč a ochutnat můžete i místní dobroty.

Rozsvícení VÁNOČNÍHO STROMU

Krásné nedělní odpoledne můžete strávit v Harrachově u rozsvícení Vánočního stromku. Potkáte tam samozřejmě k Krakonoše a dohlížet na celou akci budou i andělé. Ochutnat můžete cukroví místních hospodyněk a svařák.Vás na celé akci pěkně zahřeje.

 Nebude zde chybět ani prodej vánočního zboží a betlém.

Hasičský táborák  


Již po několikáté pro Vás připravil Sbor dobrovolných hasičů v Harrachově HASIČSKÝ TÁBORÁK.
Akce se koná 14.9.2019 od 18.00 hod.
NOVA CUP v Harrachově

Cyklistický závod v Harrachově  již 14. 9. 2019 NOVA CUP. 

Pro výherce jsou připraveny opravdu hodnotné ceny (kola, elektronika...., tyto ceny jsou připraveny i pro děti).

V tento den se mohou návštěvníci těšit i na program pro děti, tombolu, Dominika Haška a všeobecně hezkou sportovní atmosféru