Recenze

Zajímá Vás, jak se líbilo hostům ubytování v chatě Labaika a jak byli s pobytem spokojeni? Přečtěte si hodnocení od našich hostů. Najdete tady pouze některé z recenzí. Pokud Vás budou zajímat další , najdete je na recenze google nebo na recenze e-chalupy, případně na firmy.cz 

Všem, kdo si našel chvilku a ohodnotil naše ubytování, moc děkujeme.

Eliška Strzepková  -  před 2 dny  - na Google 5/5 *****

Dovolená v chalupě LABAIKA byla báječná. Do Harachova jezdíme s rodinou 20 let, ale to místo nás přímo OČAROVALO, mělo to své kouzlo a už se těšíme až jí opět navštívíme. Moc děkujeme majitelům za ochotu, čistotu v chalupě, vybavení chalupy, mají od nás 1* .

Desana Kopřivová  - před 2 měsíci  - na Google 5 / 5  *****

V chatě Labaika v Harrachově jsme byli ubytování v prosinci a moc jsme si to užili. Chata byla při příjezdu připravená, čistá, přivítalo nás přijemné teplo v celé chatě. Zařízená je velmi vkusně a účelně, našli jsme v ní vše, co jsme potřebovali. V kuchyni, v koupelnách....Prostě jako doma, možná i lépe. Připravený byl i kávovar naplněný kávou a čaje. Okolí je krásné a klidné, uprostřed lesa a zároveň velmi strategické. Je kousek od centra i od vleku. Už teď se těšíme na další pobyt. Děkujeme

Typ cesty: Přátelé · Dovolená  Místo 5, Obsluha 5, Pokoje 5


Michal Hemrle - před 2 měsíci  - na Google 5 / 5  *****

Výborná poloha, v lese, stranou od největšího šrumu a přitom všude kousek, vše dostupné do 5 minut chůze. Perfektní čistota, výborně vybavená kuchyně, bez problémů pro plnou kapacitu.

Typ cesty: Rodina · Dovolená  Místo 5, Obsluha 5, Pokoje 5


Jana Švamberová - před 6 měsíci - na Google 5 / 5 *****

Chata se nachází na krásném místě uprostřed přírody, ale kousek od centra, kam se dá dojít lesem. Pobyt jsme zde strávili ve skupině přátel s dětmi a nic nám nechybělo. Chata je prostorná a nabízí plně vybavenou kuchyň. Pronajímatelé jsou příjemní a komunikace probíhala na jedničku.

Typ cesty: Dovolená · Rodina ,Přátelé  Pokoje 5, Místo 5, Obsluha 5Barbora Kozáková - před 7 měsíci  - na Google 5 / 5  
*****

Chata je prostorná, má několik koupelen s WC. Kuchyň je dobře vybavená, všeho jsme měli dostatek 😇. Za mě doporučuji👍😇.

Typ cesty: Přátelé  Pokoje 4, Místo 5


Petr Doležal - před rokem - na Google 4 / 5  ****

Chata Labaika je úžasně situována v rámci obce - v centru, ale přesto v lese. Výborné vybavené 4 apartmány se samostatnými soc. zař. Prostorné společné zázemí v přízemí s plně vybavenou kuchyní. Můžu jen doporučit.


Martin Líbal - před 2 lety - na Google 5 / 5 *****

Krásné klidné místo. Jednání s majiteli velmi příjemné a vstřícné. Vše co bylo domluveno, platilo. Chata byla plně vybavená, vše bylo čisté. S přáteli jsme zde prožili krásnou dovolenou. Děkujeme.

Typ cesty:Dovolená · Přátelé  Pokoje 5, Místo 5, Obsluha 5


Zdeňka Loužecká - před 4 lety - na Google 4 / 5  ****

Klid, v okoli zadni lide - chata uprostred lesa