Pokoje a vybavení

Apartmán 2+2
Apartmán 2+2

Apartmán pro 2 + 2 děti

Samostatný apartmán v přízemí s vlastním vchodem a terasou.  Dvouůžková postel, rozkládací pohovka se dvěma lůžky, kuchyňský kout s jídelním stolem, koupelna s WC, šatna a předsíň. 

Apatrmán o rozloze 40m2 + venkovní terasa 13m2  je nový s moderním zařízením. Kuchyňský kout je plně vybaven - varná deska, trouba, mikrovlnka, lednice, kávovar, varná konvice, topinkovač, myčka na nádobí, vinotéka.

Pokoj A1  a pokoj A2

Dva dvoulůžkové pokoje oddělené chodbičkou se společnou koupelnou s WC.  V pokoji jsou dvě postele, noční stolky, šatní skříň a TV.     Pokoje se nacházení v 1. patře.Pokoj B2 a pokoj  B3

Doulůžkový a třílůžkový pokoj oddělený chodbičkou se společnou koupelnou a Wc. V pokojích jsou dvě a tři poslele, noční stolky, šatní skříň, ve třílůžkovém pokoji komoda a v každém pokoji je TV. Třílůžkový pokoj má vchod na venkovní terasu.  Pokoje se nacházejí v 1. patře.


Pokoj C5 a pokoj C6

Dvoulůžkový a třílůžkový pokoj se společnou koupelnou a WC. Vchod do pokojů a koupelny je z chodby. Ve třílůžkové pokoji jsou oddělené jednotlivé postele, ve dvoulůžkovém pokoji jsou lůžka spojená v manželskou postel. V každém pokoji je šatní skříň a TV.   Pokoje se nacházejí  ve 2. patře.

 Pokoj D7 a pokoj D8

Dvoulůžkový a třílůžkový pokoj se společnou koupelnou a WC. Koupelna má vanu a vchod do pokojů a koupelny je ze společné chodby. V každém pokoji je šatní skříň a TV.  Třílůžkový pokoj má balkon.                                                                                                                                Pokoje se nacházejí ve 2. patře.